Strona główna > N > Wielkie kino w telewizji n    

Wielkie kino w telewizji n

2010-02-12

W telewizji nowej generacji n – kolekcji nSeriale udostępnione zostały dwa pierwsze odcinki finałowej serii legendarnego już serialu Lost: Zagubieni.

Jednak to nie jedyna filmowa niespodzianka jaką telewizja nowej generacji n przygotowała dla swoich widzów. Również 9 lutego w Premierach VOD wypożyczyć można nominowany do Oscara film Quentina Tarantino „Bękarty Wojny” (Inglourious Bastards) a już za 19 lutego pojawi się w niej również najnowsza część filmowego cyklu przygód Harry Pottera – „Harry Potter i Książę Półkrwi”

„Bękarty Wojny” to najnowszy film niepowtarzalnego Quentina Tarantino .

http://www.youtube.com/watch?v=OzXOqNunPNA&feature=related

Tym razem twórca „Wściekłych Psów”, „Pulp Fiction” czy „Kill Billa” zdecydował się opowiedzieć o drugiej wojnie światowej. Oczywiście po swojemu.

Akcja „Bękartów” rozgrywa się w okupowanej przez nazistów Francji. Porucznik Aldo Raine (Brad Pitt) dowodzi elitarną grupą żydowskich żołnierzy-zabójców siejących postrach wśród hitlerowskich żołnierzy i dygnitarzy. Przed zabójcami porucznika Raine’a nie jest bezpieczny nawet sam Adolf Hitler…

Gwiazdorska obsada, niebanalny scenariusz i Quentin Tarantino w najwyższej formie. Film nominowany do Oscara w kategorii „najlepsza reżyseria”.

W telewizji nowej generacji n film dostępny jest w dwóch wersjach językowych – oryginalnej (z napisami) i z polskim lektorem. Koszt 48 godzinnego udostępnienia filmu to zaledwie 11 złotych.

„Harry Potter i Półkrwi Książę” to filmowa adaptacja szóstego, przedostatniego tomu opowieści o hardym Potterze – jednego z najpopularniejszych cykli książkowych w historii literatury dziecięcej i młodzieżowej.

http://www.youtube.com/watch?v=N26-2F8ZKGQ

Akcja „Harrego Pottera i Półkrwi Księcia” rozpoczyna się kilka miesięcy po wydarzeniach opisanych w „Zakonie Feniksa”. Nad światem czarodziejów zbierają się ciemne chmury. Odrodzony Lord Voldemort i prowadzeni przez niego Śmierciożercy coraz bardziej rosną w siłę. Zgodnie ze słowami przepowiedni jedyną osobą zdolną do powstrzymania Mrocznego Pana jest właśnie Harry Potter (w tej roli Daniel Radcliffe). Młody czarodziej pod kierunkiem potężnego Albusa Dumbledore (Michael Gambon) stara się rozwikłać tajemnicę pozornej nieśmiertelności Voldemorta i znaleźć sposób na (ponowne) ocalenie świata. Rozpoczyna się ostatni pojedynek…

Reżyserem filmu jest David Yates (odpowiadający również z poprzednią część sagi). Film spotkał się z gorącym przyjęciem fanów na całym świecie, przyciągając miliony widzów na całym świecie. W ciągu kilku miesięcy film przyniósł ponad 900 milionów dolarów zysków, stając się tym samym drugim (po „Avatarze”) najbardziej dochodowym filmem roku 2009 i jednym z 9 najbardziej dochodowych tytułów w dziejach światowej kinematografii.

W Premierach VOD film dostępny będzie już od 10 lutego w dwóch wersjach językowych – z polskim dubbingiem i w wersji oryginalnej z polskimi napisami. Koszt 48 godzinnego wypożyczenia filmu to 11 złotych.

Oferowane przez telewizję nowej generacji n Premiery VOD to unikalny zestaw największych kinowych hitów, które wypożyczyć można bez wychodzenia z domu, posługując się wyłącznie telefonem, lub – w wypadku dekoderów podłączonych do Internetu – bezpośrednio z poziomu dekodera. Należność za film doliczana jest do comiesięcznego rachunku za usługi telewizji nowej generacji n. Film dostępny jest przez 48 godzin. W tym czasie można go oglądać dowolną ilość razu i w dowolny sposób. Wszystkie filmy dostępne są zarówno w oryginalnej wersji językowej (z polskimi napisami) jak i z lektorem. O tym, którą wersję wybrać decyduje sam widz.

Premiery VOD to zaledwie jedna z usług dostępnych w ramach oferty wypożyczalni filmów VOD telewizji nowej generacji n. Wszyscy Abonenci mają również możliwość skorzystania z dostępnych na zasadzie comiesięcznego abonamentu kolekcji VOD – Picture Box ze starannie wybranymi filmami z bogatej oferty wytwórni Universal oraz poświęcona najlepszym produkcjom serialowym świata kolekcja nSeriale – w której znaleźć można takie hity jak czwarty sezon serialu „Dexter”, trzeci sezon „Californication”,, szósty sezon rewelacyjnych „Desperate Houseviwes”, czwarty sezon „Prison Break” drugi sezon „Flashpoint” czy finałowa seria „Lost” (dostępna już w tydzień po swojej amerykańskiej premierze. Już 17 marca w kolekcji nSeriale pojawi się szósty sezon kultowego serialu „Dr House”.

Widzowie produkowanych przez ITI Neovision kanałów filmowych Premium nFilmHD i nFilmHD2 mają również nielimitowany dostęp do kolekcji nFilmHD VOD.

Podziel się

Zobacz także:

Tags: , , ,

Napisz komentarz

*