Strona główna > Aktualności > Rebel.tv rozpoczyna współpracę z At Media    

Rebel.tv rozpoczyna współpracę z At Media

2010-02-12

Od 1 marca kanał muzyczny dla młodzieży Rebel.tv dołącza do oferty domu sprzedaży At Media. Stacja będzie dostępna dla reklamodawców w ofercie cennikowej, pakietach spotów oraz – w związku z włączeniem stacji do monitoringu programowo-reklamowego AGB Nielsen Media Research – w pakietach gwarantowanej widowni.

„Rebel.tv to kolejny projekt telewizyjny grupy 4fun Media SA. Produkt skierowany jest do ambitnego i świadomego widza. Charakterystyczny, nieobecny w innych telewizjach programming koncentrujący się na szeroko rozumianej muzyce rockowej oraz wysublimowana oprawa graficzna mają na celu podkreślenie rewolucyjnego charakteru stacji. Cieszy nas fakt, ze możemy zaoferować Klientom, Reklamodawcom, Partnerom obecność w tak unikalnej telewizji” – mówi Ewa Czekała, Prezes Zarządu 4fun Media.

Maria Wajda, Dyrektor Zarządzająca At Media Polska: „Kanał Rebel.tv jest jedną z najnowszych na rynku propozycji telewizyjnych, adresowaną do młodych widzów. Już dziś atutem kanału – obok unikalnego profilu programowego – jest szeroka dystrybucja sygnału w sieciach kablowych i na platformach cyfrowych w modelu FTA. Reklamodawcy coraz częściej doceniają siłę kanałów tematycznych w komunikacji. Od początku roku średni udział stacji tematycznych w kampaniach wzrósł w stosunku do ubiegłego roku i wyniósł ponad 20 procent. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, z satysfakcją możemy poinformować o kolejnej stacji dostępnej dla reklamodawców w ofercie domu sprzedaży At Media”.

Stacja Rebel.tv należy do grupy kapitałowej 4fun Media S.A. którą tworzą: 4fun.tv, Rebel.tv oraz spółka Program, reprezentująca kontent znanych na polskim rynku zagranicznych kanałów telewizyjnych. Rebel.tv jest dostępny dla widzów w Polsce od grudnia ubiegłego roku.

Zawartość programową stanowią w głównej mierze wideoklipy o profilu rockowym. Stacja prezentuje szeroko rozumianego rocka ze wszystkimi jego odmianami. Wśród propozycji Rebel.tv znajdują się ekskluzywne wywiady z największymi gwiazdami rocka – Rockfiler, muzyka na każdą dobrą imprezę – Rock DJs oraz codzienna, poranna dawka energetycznej muzyki (Morning Shot). Już wkrótce w ramówce pojawią się dwie nowe pozycje. Pierwsza to codzienny program newsowy, druga, weekendowy program z udziałem widzów.

Sygnał kanału Rebel.tv dostępny jest za pośrednictwem satelity Hot Bird 6 (13E), a jego dystrybucja prowadzona jest w modelu biznesowym free to air. Stacja nadawana jest dla widzów 24 godziny na dobę.

Źródło: At Media

Podziel się

Zobacz także:

Napisz komentarz

*