Strona główna > N > Klub Szalonych Dziewic w prezencie od n    

Klub Szalonych Dziewic w prezencie od n

2010-02-12

Już w najbliższą niedzielę 14 lutego (dwa tygodnie przed telewizyjną premierą na antenie TVN) w ofercie VOD telewizji nowej generacji n pojawi się najnowszy serial produkcji TVN – „Klub Szalonych Dziewic”.

Pozycja ta dostępna będzie dla wszystkich Abonentów telewizji nowej generacji n (posiadających Dekoder HD z cyfrowa nagrywarką lub Turbodekoder HD) bez dodatkowych opłat.

„Klub Szalonych Dziewic” to odważna obyczajowo opowieść o współczesnych kobietach z dużego miasta: ambitnych, śmiałych, seksownych i inteligentnych.

Bohaterki przedstawione w serialu różnią się od innych kobiecych postaci do tej pory znanych z polskich produkcji. To silne i niezależne kobiety, które za odwagę bycia sobą, niejednokrotnie płacą wysoką cenę.

Bohaterkami serialu są przyjaciółki ze szkolnych lat: Daria (Dominika Łakomska), Joanna (Monika Buchowiec), Karolina (Anna Przybylska) i Magda (Anna Dereszowska). W przyjaźni są sobie niezwykle oddane, wierne i szczere. Ich rytuałem są cotygodniowe spotkania w pubie, gdzie przy ulubionym drinku – Szalona Dziewica – rozmawiają bez zahamowań o facetach, seksie i codziennych zdarzeniach.

Pierwsze dwa odcinki serialu dostępne będą w VOD telewizji nowej generacji n na dwa tygodnie przed swoją telewizyjną premierą, a kolejne z tygodniowym wyprzedzeniem. „Klub Szalonych Dziewic” dostępny będzie w zakładce „Prezent od n”.

Telewizja nowej generacji n jako pierwszy w Polsce operator satelitarny włączył do swojej oferty usługi VOD. W tej chwili w naszej ofercie można znaleźć takie pozycje jak Premiery VOD, oraz trzy kolekcje VOD – nSeriale, Picture Box i nFilm VOD

Premiery VOD to unikalny zestaw największych kinowych hitów, które wypożyczyć można bez wychodzenia z domu, posługując się wyłącznie telefonem, lub – w wypadku dekoderów podłączonych do Internetu – bezpośrednio z poziomu dekodera. Należność za film doliczana jest do comiesięcznego rachunku za usługi telewizji nowej generacji n. Film dostępny jest przez 48 godzin. W tym czasie można go oglądać dowolną ilość razu i w dowolny sposób. Wszystkie filmy dostępne są zarówno w oryginalnej wersji językowej (z polskimi napisami) jak i z lektorem. O tym, którą wersję wybrać decyduje sam widz.

Wszyscy Abonenci mają również możliwość skorzystania z dostępnych na zasadzie comiesięcznego abonamentu kolekcji VOD – Picture Box ze starannie wybranymi filmami z bogatej oferty wytwórni Universal oraz poświęcona najlepszym produkcjom serialowym świata kolekcja nSeriale – w której znaleźć można takie hity jak czwarty sezon serialu „Dexter”, trzeci sezon „Californication”,, szósty sezon rewelacyjnych „Desperate Houseviwes”, czwarty sezon „Prison Break” drugi sezon „Flashpoint” czy finałowa seria „Lost” a już 17 marca w kolekcji nSeriale pojawi się szósty sezon kultowego serialu „Dr House”.

nFilmHD VOD to kolekcja dostępna bez dodatkowych opłat dla wszystkich widzów kanałó nFilmHD i nFilmHD2. W kolekcji znaleźć można najciekawsze pozycje z bogatej oferty kanałów nFilmHD.

Źródło: n

Podziel się

Zobacz także:

Tags: , ,

Napisz komentarz

*