Strona główna > Aktualności > E! Entertainment chce wrócić do Cyfrowego Polsatu    

E! Entertainment chce wrócić do Cyfrowego Polsatu

2010-02-10

Po wyłączeniu kanału E! Entertainment z oferty Cyfrowego Polsatu na forach internetowych pojawiły się liczne wpisy niezadowolonych z tej decyzji abonentów platformy. Nadawca stacji w komunikacie zapewnia, że podejmie wszelkie starania, by wrócić do oferty operatora.

- W związku z napływającymi do stacji e-mailami i telefonami od abonentów telewizja E!Entertainment podejmie wszelkie starania zmierzające do przywrócenia stacji do oferty Cyfrowego Polsatu – głosi przesłane nam oświadczenie nadawcy E!. – Jeśli nie uda się osiągnąć porozumienia, telewizja E! Entertainment otwarta jest na rozmowy z pozostałymi operatorami – dodają w komunikacie przedstawiciele stacji.

- Decyzja co do obecności kanału E! w naszej ofercie zapadła i została wcielona w życie. Nie wyklucza to jednak możliwości zapoznania się z nowymi propozycjami współpracy – mówi nam Olga Zomer, rzecznik prasowa Cyfrowego Polsatu. Podkreśla ona też, iż Comedy Central, który zastąpił w ofercie platformy stację E!, jest jednym z kanałów oczekiwanych przez abonentów Cyfrowego Polsatu – Mamy nadzieję, że spotka się z ich zainteresowaniem – mówi Zomer.

E! Entertainment nadaje programy poświęcone gwiazdom show-biznesu, ma w ramówce też pozycje o modzie i reality-shows. Dostępne jest w polskiej wersji językowej. W Cyfrowym Polsacie kanał obecny był na wyłączność od lutego 2007 roku, czyli od swojego powrotu do Polski. Po raz pierwszy bowiem stacja ta dostępna była w naszym kraju w latach 1999-2002 w ofercie Wizji TV. Znikła, gdy nastąpiła fuzja tej platformy z Cyfrą+.

Kanał E! po wyłączeniu z Cyfrowego Polsatu pozostał jedynie w ofertach cyfrowych trzech sieci kablowych – UPC Polska, Vectra i Multimedia Polska, co oznacza, że zasięg stacji skurczył się bardzo znacznie. W efekcie kanał musiał zostać wycofany z badania oglądalności przez AGB Nielsen Media Research.

Źródło: Wirtualnemedia

Podziel się

Zobacz także:

21 Odpowiedź to “E! Entertainment chce wrócić do Cyfrowego Polsatu”

 1. papa pisze:

  Oddajcie E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. MK pisze:

  Bez kanalu E! Entertainment nie mam co ogladac!

 3. Rudi pisze:

  Zastanawiam sie czy nie zmienic operatora po wycofaniu E. Zawsze i obojetne o jakiej porze na tym programie zawsze mozna bylo znalezc cos ciekawego. W odroznieniu od innych programow – no… moze z wyjatkiem przyrodniczych i naukowych. CHCEMY E!!!!!!

 4. mankowa pisze:

  oddajcie mój ulubiony kanał ,nie mam co oglądać jestem pewna że ten kanał ma oglądalność większą niż połowa innych kanałów, będę go szukać na innych platformach

 5. dorota pisze:

  Ja poważnie zastanawiam się nad zerwaniem mojej umowy z Cyfrowym Polsatem.

 6. Aga pisze:

  Wysłam maila do Cyfrowego Polsatu i mi NAPISALI ZE E! NIE WRÓCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODDAJCIE E!!!!!

 7. JA CHCE E!!!! pisze:

  ODDAJCIE NAM E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. MONIKA pisze:

  ODDAJCIE E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jedyny program na którym można było coś ciekawego oglądać!!!!!!

 9. liliana pisze:

  błagam oddajcie program E! to mój ulubiony i zrezygnuje z polsatu jak go nie przywrócicie!!!

 10. kinoman pisze:

  Oddajcie nam E jedyny kanał z oknem na świat filmu tak dla nas odległy – ODDAJCIE – Hollywood było dla nas takie bliskie a teraz???!!!

 11. Damian ZD-WOLA pisze:

  Najpierw E teraz TV 1000 za Filmbox zaczyna mi się to soraz mniej podobać jeszcze jeden kanał zniknie to polsat zniknie z mojego domu

 12. anulkaa pisze:

  ja chcę E! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tez namówie rodziców do zrezygnowania z Cyfrowego Polastu jeżeli nie oddacie nam tego programu ;)

 13. xxxx pisze:

  to był samobój dla polsatu!!! najlepszy program który był!!!!!niedługo kończy się moja umowa i na pewno zrezygnuje z polsatu!!!!chce spowrotem progarm e! mam nadzieje ze polsat to czyta i szybko rozwiąże problem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 14. ddd pisze:

  zgadzam się z przedmówcami. usunięcie E! było złą decyzją ze strony CP ;///

 15. Radek pisze:

  Jeżeli kanał E! nie wroci na platforme cyfrowego polsatu to moja niebawem konczaca sie umowa zamieni sie na umowe innego operatora!!!!

 16. ja chce e ! pisze:

  skoro nie ma e to prosze rodziców o zrezygnowanie z cyfrowego polsatu . hmm , trudno się mówi .

 17. Ola pisze:

  E!było najlepsze, teraz już nie ma z czego czerpać informacji o gwiazdach za oceanem. Kogo interesują komedie? one są na każdym innym kanale. My chcemy nasz E!

 18. kamila pisze:

  nie ma co oglądać jeżeli dalej nic z tym nie zrobicie … to z tego co wiem duzo osób zrezygnuje z CP;// a ja razem z nimi więc róbcie cos z tym ;//

  Więc dodajcie program E!

 19. ANNA pisze:

  ODDAJCIE E!!!! TEŻ MYŚLĘ NAD ZERWANIEM UMOWY Z POLSATEM!!

 20. EWI pisze:

  Bez sensu że niema programu E!!KOŃCZY MI SIĘ UMOWA I REZYGNUJE Z POLSATU WEZME SOBIE TELEWIZJE CO BĘDZIE E!

 21. JACUŚ pisze:

  KIEDY BĘDZIE E ?!?!?!?!?!?!!?!?!?!??!?

Napisz komentarz

*