Strona główna > Aktualności > Cztery nowe kanały w Cyfrowym Polsacie    

Cztery nowe kanały w Cyfrowym Polsacie

2010-02-05

Cyfrowy Polsat już od 6 lutego doda cztery nowe kanały do swojej oferty, w tym aż dwa kanały w jakości HD. Z oferty zostanie również usunięty kanał E! Entertainment.

Już w sobotę 6 lutego zostaną dodane kanały Nat Geo Wild oraz Comedy Central. Oba kanały zostaną dodane do pakietu Familijnego. Kanały pojawią się na pozycjach 46 i 89 na liście kanałów platformy. Comedy Central zastąpi kanał E! Entertainment.

Nowym programem HD który zostanie dodany już 6 lutego to Nat Geo Wild HD. Dołączy on do pakietu HD, który kosztuje 15 zł. Nat Geo Wild HD pojawi się na pozycji 109 na liście kanałów platformy. W kwietniu zostanie również dodany kolejny kanał HD Fox Life HD.

Comedy Central Polska swoją ofertę kieruje do widzów w wieku 16-49, poszukujących rozrywki i dobrego humoru w każdej postaci. Niezależnie od pory dnia, mogą oni obejrzeć popularne seriale komediowe z rynku amerykańskiego i europejskiego, a także polskie produkcje.

Nat Geo Wild i Nat Geo Wild HD to kanały poświęcone światu dzikiej przyrody, środowisku naturalnemu i wszystkim żyjącym stworzeniom. Dostarczają najbardziej ekscytujących przeżyć, pozwalając na poznanie najdzikszych zakątków Ziemi. Programy tworzone są przy współpracy z najlepszymi filmowcami. Nat Geo Wild HD to niesamowita jakość wizji i fonii w telewizji wysokiej rozdzielczości, która sprawia, że naturalny świat dzikich zwierząt może zostać pokazany tak wiernie, jak nigdy przedtem. Dzięki temu widzom udaje się zajrzeć w samo serce akcji, zobaczyć z bliska przyrodę, dzikie zwierzęta czy też niezbadane cuda natury.

Kanały Nat Geo Wild i Nat Geo Wild HD nadaję dwie różne ramówki. Na kanale Nat Geo Wild HD od będą wyłącznie emitowane programy wyprodukowane w wysokiej rozdzielczości.

Źródło: Cyfrowy Polsat, media2

Podziel się

Zobacz także:

Jedna odpowiedź to “Cztery nowe kanały w Cyfrowym Polsacie”

  1. mm pisze:

    Oferta HD Cyfrowego Polsatu zaczyna się rozwijać intensywnie – cieszy mnie nowy program przyrodniczy.

Napisz komentarz

*