Strona główna > Aktualności > Kanał Nat Geo Wild HD w ASTER    

Kanał Nat Geo Wild HD w ASTER

2010-02-01

ASTER wzbogaca telewizyjną ofertę programową o kanał Nat Geo Wild HD. Dzięki temu, Nat Geo Wild HD będzie dostępny od 1 lutego w pakiecie HD Pack obejmującym 7 zróżnicowanych gatunkowo i tematycznie programów HD.

Kanał Nat Geo Wild HD, który w polskiej wersji językowej zadebiutował w 2009 r., pozwala obserwować z bliska świat dzikich zwierząt i wspaniałe cuda natury. Prezentuje najodleglejsze zakątki Ziemi – od odludnych pustyń po niezbadane głębie oceanów, od parków narodowych po wielkie miasta.

Technologia HD w połączeniu z doświadczeniem National Geographic Channel w badaniu świata tworzą fascynującą mieszankę. Nat Geo Wild HD zabiera widza w podróż do samego centrum wydarzeń i pozwala zobaczyć z bliska przyrodę w najdrobniejszych detalach. Do najpopularniejszych serii należą m.in. „Oceaniczne przygody Jean-Michela Cousteau”, „Kryminalne zagadki ze świata zwierząt”, „Dzika Rosja” czy „Najgroźniejsze zwierzęta świata”.

W sieci ASTER kanał Nat Geo Wild HD zostanie udostępniony 1 lutego w pakiecie HD Pack. Będzie on nadawany zarówno w polskiej, jak i angielskiej wersji językowej przez 24 godziny na dobę. Dostępny do tej pory w pakiecie HD Pack kanał Discovery HD, będzie oferowany w opcji a la carte.

„Dzięki wprowadzeniu Nat Geo Wild HD, Abonenci ASTER mają obecnie dostęp do najbogatszej oferty HD spośród wszystkich największych operatorów telewizji kablowej w Polsce. Obejmuje ona m.in. kanały sportowe, przyrodnicze, rozrywkowe, popularno-naukowe i filmowe.” – powiedziała Joanna Pasynkiewicz, Wiceprezes Zarządu ASTER.

„Cieszę się, że kolejny kanał z portfolio Fox International Channels dołączy do oferty telewizyjnej ASTER. Nat Geo Wild HD to propozycja programów dla całej rodziny. Kanał jest odpowiedzią na zapotrzebowanie widzów, którzy chcą oglądać dziką przyrodę w jakości HD.” – powiedział Carlos Ortega, Regional Manager FIC Central Eastern Europe.

Podziel się

Zobacz także:

Napisz komentarz

*