Strona główna > N > X-Men Geneza: Wolverine w Premierach VOD telewizji n    

X-Men Geneza: Wolverine w Premierach VOD telewizji n

2010-01-31

Kolejny z filmów o X-Menach, grupie komiksowych superbohaterów – „X-Men Geneza: Wolverine” już od wtorku jest dostępny w usłudze Premiery VOD telewizji nowej generacji n.

W filmie, w roli Wolverine’a ponownie zobaczymy Hugh Jackmana. Całość wyreżyserował doskonale znany w Polsce Gavin Hood.

Południowoafrykański reżyser Gavin Hood dziewięć lat temu wyreżyserował nowa wersję „W pustyni i w puszczy”, a cztery lata później spod jego reki wyszedł oscarowy „Tsotsi”. Choć na stworzenie „X-Men Geneza: Wolverine” ochotę mieli trzej inni twórcy, ostatecznie reżyserem został właśnie Hood. Jednym z producentów filmu był Hugh Jackman. To za jego sprawą w filmie pojawił jego przyjaciel Liev Schreiber, który zagrał Sabertootha.

Jackman już po raz czwarty zagrał Wolverine’a, posiadającego zdolność leczenia superbohatera, z dłońmi zakończonymi szablami ze stopu specjalnego metalu. Tym samym doścignął Christophera Reeve’a, który jako pierwszy wystąpił w serii filmów o komiksowym superboahaterze w tej samej roli – Supermana.

„X-Men Geneza: Wolverine” mówi o związku Wolverine’a z Kaylą Silverfox. To za jej sprawą Wolverine trafił do programu Broń X. Jest to tajny program wojskowy, w którym oprócz Wolverine’a, uczestniczą inni mutanci, m. in. Gambit, Scott Summers (Cyklops), Emma Frost i Deadpool. To właśnie z tym ostatnim Wolverine będzie się musiał zmierzyć.

Filmowcy kręcący „X-Men Geneza: Wolverine” tym razem opuścili Kanadę i przenieśli się na półkulę południową. W Nowej Zelandii znaleźli doskonałe plenery. To właśnie tam zlokalizowano fikcyjne kanadyjskie Alkali Lake, gdzie przeprowadzano eksperymenty z Bronią X. Z kolei w studiach Foxa w Sydney wybudowano Nowy Orlean.

W filmie obok Jackmana i Schreibera zobaczymy Lynn Collins, która wcieliła się w Kaylę. Aktorka debiutował w kinie u boku takich sław, jak Al Pacino i Jeremy Irons w „Kupcu weneckim”. W roli Strykera wystąpił Danny Huston, Bradleya zagrał Dominic Monaghan, a Remy’ego LeBeau/Gambita Taylor Kitsch.

Film dostępny w usłudze Premiery VOD telewizji nowej generacji n od 12 stycznia 2010 r. do 12 kwietnia 2010 r. A już 14 stycznia – premiera w VOD „Janosik. Prawdziwa historia”.

Oferowane przez telewizję nowej generacji n kolekcja Premiery VOD to unikalny zestaw największych kinowych hitów, które wypożyczyć można bez wychodzenia z domu. Należność za film doliczana jest do comiesięcznego rachunku za usługi telewizji nowej generacji n. Film dostępny jest przez 48 godzin. W tym czasie można go oglądać dowolną ilość razy. Wszystkie filmy dostępne są zarówno w oryginalnej wersji językowej (z polskimi napisami) jak i z lektorem.

Premiery VOD to zaledwie jedna z usług dostępnych w ramach oferty wypożyczalni filmów VOD telewizji nowej generacji n. W ramach usługi można korzystać również z dwóch innych kolekcji VOD – Picture Box ze starannie wybranymi filmami z bogatej oferty wytwórni Universal oraz poświęconej najlepszym produkcjom serialowym świata kolekcja nSeriale.

Podziel się

Zobacz także:

Tags: , , ,

Napisz komentarz

*