Strona główna > Aktualności, Cyfrowy Polsat > Nowe seriale w BBC Entertainment    

Nowe seriale w BBC Entertainment

2010-01-31

W marcu 2010 roku rozrywkowy kanał telewizyjny BBC Entertainment przygotował dla swoich widzów garść nowych serialów telewizyjnych, w tym pierwszy sezon „Ocalonych”.

Pierwsza propozycja to serial „Ocaleni”, którego akcja toczy się w bliskich nam czasach, tworzy przerażającą wizję tego, co pozostało ze świata po wybuchu epidemii śmiertelnej choroby. Jej ofiarą padła większość populacji Ziemi. Co zrobilibyśmy w takiej sytuacji? Jak poradzilibyśmy sobie w tym dziwnym miejscu, pozbawionym wszelkich wygód – prądu, bieżącej wody, najnowszych technologii…? Na te właśnie pytania szuka odpowiedzi garstka ocalałych bohaterów nowego serialu. Emisja od poniedziałku 15 marca o 21.00

Z kolei 16 marca premiera drugiej serii serialu „Kochanki” toczącego się w świecie, w którym przyjaciele zastępują rodzinę – śledzi losy czterech przyjaciółek po trzydziestce. Dziewczyny znają się ze studiów i nadaj utrzymują ze sobą kontakt, ale każda z nich żyje swym własnym życiem. Od wydarzeń kończących pierwszą serię odcinków minął rok. Życie uczuciowe Katie, Trudi, Siobhan i Jessiki jest równie skomplikowane jak dawniej.

Lane, Standing, Halford i ich szefowa, Sandra Pullman, wracają w czwartej serii serialu „Nowe triki”, którzy zamierzają wykorzystywać swe doświadczenie w walce ze zbrodnią. Brian Lane, Gerry Standing i Jack Halford oddali odznaki wiele lat temu, ale nadal pracują dla policji w Londynie – jako cywile, prowadzący śledztwa w niezakończonych sprawach. Stanowią oddział, któremu przewodzi Sandra Pullman. Energiczna szefowa poświęca wiele czasu na utrzymywanie krewkich starszych panów w ryzach. Pod jej wodzą prowadzą oni śledztwa w bardzo różnych sprawach. Niezłej odwagi wymagałoby powiedzenie tym trzem wyjadaczom, że są za starzy, by ścigać przestępców. Emisja od środy 17 marca o 21.00.

Kanał BBC Entertainment dostępny jest w ofercie Cyfrowego Polsatu oraz sieciach kablowych.

Źródło: media2, BBC Entertainment

Podziel się

Zobacz także:

Tags: ,

Napisz komentarz

*