Strona główna > Cyfrowy Polsat, Dekodery > Nowy dekoder Familijny F300 produkcji Cyfrowego Polsatu    

Nowy dekoder Familijny F300 produkcji Cyfrowego Polsatu

2010-01-28

Cyfrowy Polsat wprowadził do oferty nowy cyfrowy dekoder Familijny F300 wyprodukowany w fabryce Cyfrowy Polsat Technology. Nowa wersja odbiornika została wyposażona w wyświetlacz LED oraz tryb czuwania zgodny z zaleceniami unijnych dyrektywach z zakresu oszczędzania energii.

Własna fabryka pozwala nam na regularne rozwijanie oferty dekoderów zgodnie z sugestiami naszych klientów oraz wdrażanie rozwiązań proekologicznych, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów produkcji. Nowy odbiornik posiada oczekiwany przez widzów wyświetlacz LED pokazujący oglądany kanał bądź zegar, a zastosowany w tym modelu tryb czuwania, zgodny z zapisami ekodyrektywy, daje użytkownikowi możliwość maksymalnego ograniczenia poboru prądu, gdy dekoder nie jest używany – mówi Dariusz Działkowski, członek zarządu ds. technicznych w Cyfrowym Polsacie S.A.

Dekoder Familijny F300 jest przystosowany do odbioru telewizji cyfrowej w standardowej rozdzielczości. Obsługuje wszystkie niezbędne dla widzów funkcje, jak na przykład elektroniczny przewodnik po programach, wyszukiwanie kanałów, tryb TV/radio, proporcje ekranu 4:3 i 16:9, nadzór rodzicielski. Wyposażony jest w optyczne cyfrowe wyjście sygnału audio, które umożliwia transmisję dźwięku przestrzennego oraz zapewnia bezpieczne połączenie dekodera ze wzmacniaczem audio. Ponadto, gwarantuje wysoką jakość obrazu o dużej dynamice kolorów. Posiada także wejście umożliwiające podłączenie go do gniazdka 12V, które jest używane, np. w przyczepach kampingowych.

Podziel się

Zobacz także:

51 Odpowiedź to “Nowy dekoder Familijny F300 produkcji Cyfrowego Polsatu”

  1. adam pisze:

    Witam serdecznie. Mój Samsung miał prawie 4 lata i miałem obawy żeby mi się w końcu nie wyłączył na stałe. Wziąłem Dekoder f 300 -to jedna wielka KUPA. Oprogramowanie w f300 pozostawia wiele do życzenia. Na pilocie są zawarte funkcje z samsunga i echostara. Lecz żadna z nich nie działa choćby w namniejszym stopniu. Ponadto pilot jest beznadziejnie nieergonomiczny – pobija go pod tym względem tylko echostar ze słabo działającymi guzikami. Z Cyfrowym Posatem jestem bodajże od 2001 r. i w/g mnie jest to najgorszy dekoder jaki miałem. Gdybym mógł i wiedział o wciągnięciu do cyfry+ pakietu polsatów-to kto wie czy nie zmieniłbym operatora. F 300 1. nie ma możliwości ustawiania własnej listy kanałów w/g własnego „widzimisie”. 2. nie działa „zaznaczanie ” programu który chcieli byśmy obejrzeć w przyszłości a nie przegapić (samsung posiada) 3. EPG – bez względu na wszystko i tak nie jesteś w stanie powiedzieć co będzie następne- robi w konia tak profesjonalnie że byłem w stanie uwierzyć że „Rodzina Zastępcza” będzie na TVNie… 4. nie wymagam cudów (ale na pilocie jest) funkcja freez (stop klatka) – też nie działa… 5. na jednych pilotach są rozdzielone guziki kolorowe i literowe a na drugich nie (co nie jest bez znaczenia ) 6. kąt działania pilota – trzeba celować , a to denerwuje… DLACZEGO po wejsciu w jaką kolwiek funkcję nie działa ściszanie … A przeobraża się w kursor. Nie wiem czy ma to jakiś związek przyczynowo-skutkowy ale w momencie kiedy przesuwam kanały na liście głównej (zresztą jedynej) to dziwnym zbiegiem okoliczności dekoder pracuje najwyżej około tygodnia a potem sie wiesza do tego stopnia że pomaga tylko kompletny powrót do ustawień fabrycznych. Zrobił mi tak już 4 razy. A mam go od 7.07 . ZŁOM ZŁOM ZŁOM. NIE KUPUJCIE FAMILIJNY F 300 ANI MINI !!! POPROSTU LIPA NAJWYŻSZEGO ŻĘDU

Napisz komentarz

*