Strona główna > Aktualności > Penthouse HD w Polsce    

Penthouse HD w Polsce

2010-01-27

Zajmująca się dystrybucją kanałów tematycznych spółka Top Content wprowadziła do swojej oferty trzy kanały erotyczne oferowane pod marką Penthouse HD. Stacje te nadawane są w wysokiej rozdzielczości.

- Kanał Penthouse HD jest stacją prezentującą „miękką” erotykę, natomiast Penthouse HD1 i Penthouse HD2 to kanały porno – informuje nas Rafał Szymura, prezes Top Content. W ramówce tych stacji znaleźć można filmy pełnometrażowe (w każdej po 50 premier miesięcznie) oraz inne, krótkie formy jak np. prezentacje dziewczyn. Nadają one przez 24 godziny na dobę w języku angielskim, ale w planach jest wprowadzenie polskich wersji językowych. – Myślę, że to nastąpi na przełomie 2010 i 2011 – prognozuje Szymura.

Spółka Top Content przy dystrybucji kanałów Penthouse HD w naszym kraju współpracuje z firmą NOA Production, która posiada prawa do dystrybucji tych stacji na terenie Europy. Obecnie Top Content prowadzi rozmowy z największymi operatorami kablowymi oraz IPTV w Polsce, natomiast za rozmowy z polskimi platformami cyfrowymi odpowiada NOA. Negocjacje poza kanałami linearnymi dotyczą także oferty wideo na żądanie, która obejmuje obecnie ponad 1000 godzin materiałów erotycznych.

Top Content istnieje od sierpnia 2009 roku. Poza Penthouse HD firma ta posiada wyłączność na dystrybucję w Polsce takich stacji jak Russia Today, Inspiration, Record TV, Bebe TV, RTVi, Brawa, a wspólnie z Chello Central Europe zajmuje się dystrybucją kanałów Sportklub i Sportklub+.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Podziel się

Zobacz także:

Napisz komentarz

*