Strona główna > Cyfra+ > 21 sezon Simpsonów od 5 lutego 2010 w Canal+    

21 sezon Simpsonów od 5 lutego 2010 w Canal+

2010-01-27

Od 5 lutego 2010 CANAL+ rozpoczyna emisję najnowszej części legendarnego serialu animowanego „Simpsonowie”. Premiery odcinków 21. sezonu, który jest aktualnie emitowany w USA, będą nadawane w każdy piątek o 20:10 i powtarzane w soboty o 12:00.

CANAL+ jako pierwszy w Polsce zaprezentował wszystkie dotychczas wyprodukowane sezony „Simpsonów”, najdłużej nadawanego amerykańskiego serialu animowanego w historii. Produkcja ta stała się olbrzymim sukcesem komercyjnym, ale także artystycznym, zdobywając dziesiątki nagród oraz tytuł najlepszego serialu telewizyjnego XX wieku, przyznanego przez magazyn „Time”. W styczniu 2000 serial „The Simpsons” otrzymał własną gwiazdę na słynnej Alei Gwiazd w Hollywood.

„Simpsonowie” są satyrycznym spojrzeniem na styl życia amerykańskiej klasy średniej, której przedstawicielem jest tytułowa rodzina i mieszkańcy fikcyjnego miasteczka Springfield. W dotychczas wyemitowanych w USA odcinkach 21. sezonu Homer zostanie m.in. aktorem, zaangażowanym w ekranizacji komiksu „Przeciętniak”, zazdrosny o więź między siostrami Bart zaadoptuje z sierocińca nowego braciszka, a Marge odkryje na nowo swoją seksualność, z czym Homer nie będzie potrafił sobie poradzić.

Podziel się

Zobacz także:

Tags: ,

Napisz komentarz

*