Strona główna > Aktualności > Agenci NCIS: Los Angeles w AXN    

Agenci NCIS: Los Angeles w AXN

2010-01-22

W lutym 2010 roku telewizja akcji AXN Polska rozpocznie emisję nowego serialu „Agenci NCIS: Los Angeles, który wyszedł spod pióra tych samych twórców co serial „Agenci NCIS”.

Ekipa z Los Angeles należy do Biura Projektów Specjalnych. Agenci podejmują się rozwiązania najtrudniejszych spraw kryminalnych związanych ze światem marynarki. Korzystając z najnowszych technologii próbują poradzić sobie z kolejnymi zadaniami. W skład zespołu wchodzą tajemniczy agent specjalny „G” Callen (Chris O’Donnell), oraz jego partner Sam Hanna (LL Cool J), były komandos walczący w Afganistanie i Iraku. Prócz nich kryminalne zagadki rozwiązuje agentka Kensi Blye (Daniela Ruah), agent Dominic Vaile (Adam Jamal Craig), psycholog Nate Getz (Peter Cambor), oraz kierownik operacyjny Henrietta Lange (Linda Hunt).

W „Agentach NCIS: Los Angeles” widać inspirację telewizyjnymi i kinowymi tytułami. Pojawiają się więc elementy które znamy z „CSI: Kryminalnych zagadek”, jak choćby szybki montaż, retrospekcje, piękne krajobrazy i urodziwe twarze. Mamy także postać rodem z agenta Bonda. Dystyngowana, twardo stąpająca po ziemi staruszka trzymająca w szachu zespół agentów z Biura Projektów Specjalnych. Także zamiłowanie twórców do najnowszych technologii znajduje odzwierciedlenie w serialu. Wszystkie te elementy zebrane w jednym miejscu sprawiają, że serial „Agenci NCIS: Los Angeles” ma szansę stać się przebojem także w Polsce.

Emisja serialu „Agenci NCIS: Los Angeles” na antenie AXN Polska od 17 lutego, w każdą środę o godzinie 21.

http://www.youtube.com/watch?v=8vatzYuCYwE

Źródło: AXN Polska

Podziel się

Zobacz także:

Tags: , ,

Napisz komentarz

*