Strona główna > Cyfra+ > Antychryst w Canal+    

Antychryst w Canal+

2010-01-15

Już 5 lutego 2010 CANAL+, zaledwie 9 miesięcy p światowej premierze, CANAL+ pokaże kontrowersyjny film Larsa von Triera „Antychryst”.

Premiera horroru słynnego duńskiego reżysera odbędzie się w CANAL+ 5 lutego o 23:00. Tego samego wieczoru o 1:40 będzie można obejrzeć film w formacie High Definition w CANAL+ Film HD.

W „Antychryście” Willem Dafoe i Charlotte Gainsbourg (doceniona na canneńskim festiwalu Złotą Palmą) grają parę usiłującą odzyskać równowagę psychiczną po stracie dziecka. By zmierzyć się z traumą, udają się do położonej głęboko w lesie górskiej chatki. Tam mężczyzna, światowej sławy psychiatra, przeprowadza na żonie drastyczną terapię, podczas której sam musi zmierzyć się z własnymi demonami, a także okrucieństwem opętanej rozpaczą kobiety. Produkcja von Triera walczyła o Złotą Palmę podczas ubiegłorocznego festiwalu w Cannes, gdzie film miał światową premierę. Od tamtej pory wzbudza skrajne emocje zarówno krytyków, jak i widzów. Wszyscy jednak są zgodni, że od strony wizualnej to piękny, plastyczny i szalenie sugestywny obraz. Efekty specjalne „Antychrysta” są dziełem Platige Image, czołowego studia postprodukcyjnego w Polsce, z którym CANAL+ Cyfrowy współpracował przy licznych projektach. Jednym z nich jest wielokrotnie nagradzany serial animowany „Niezły kanał”, unikalna formuła komunikacji platformy z abonentami.

http://www.youtube.com/watch?v=Z5tKBGcWQZE

Podziel się

Zobacz także:

Tags: ,

Napisz komentarz

*