Strona główna > Aktualności > Większy zasięg Eska TV    

Większy zasięg Eska TV

2010-01-05

Nadający w formacie 16/9 muzyczny kanał Eska TV powiększa zasięg. Na początku roku stacja dołączyła do oferty kolejnego operatora kablowego, rozmowy z kolejnymi trwają. Wkrótce zasięg będzie obejmował 1,5 mln gospodarstw.

Eska TV od 1 stycznia 2010 jest dostępna testowo w Pakiecie Złotym w telewizji Vectra (na kanale 609 w cyfrowych dekoderach). Pojawienie się Eska TV w ofercie Vectry, na razie co prawda testowo, to kolejny krok w rozwoju kanału, który z każdym miesiącem znacznie zwiększa swój zasięg. – Nie ma dnia, aby na portalu eska.pl ktoś nie pytał, kiedy Eska TV pojawi się u jego operatora. Staramy się spełniać te prośby, bo jesteśmy dla naszych widzów – mówi Igor Nurczyński, dyrektor programowy Eska TV.

Obecnie trwają rozmowy także z innymi operatorami telewizyjnymi w Polsce. – Niewykluczone, że już wkrótce Eska TV będzie docierać do półtora miliona odbiorców – przyznaje Maciej Domagała dyrektor zarządzający

Początkowo stacja Eska TV dostępna była w Internecie. Później pojawiła się na platformie telewizji „n” w pakiecie Style, moda, muzyka. Na początku października muzyczny kanał z hitami na czasie pojawił się w IPTV Dialog, a pod koniec tegoż miesiąca dołączył do oferty telewizji kablowej Toya. Eska TV dostępna jest także dla odbiorców mobilnej telewizji cyfrowej oraz abonentów komórkowej sieci Plus w formie streamingu.

Parametry EskaTV
Hotbird 6 (13.0E)
DVB-S2 (8PSK) – 27500 3/4
10834.00 V
Kodowanie: FTA

Źródło: EskaTV, media2

Podziel się

Zobacz także:

Tags: ,

Napisz komentarz

*