Strona główna > Aktualności > Ostatni odcinek programu „52”    

Ostatni odcinek programu „52”

2010-01-02

W dniu 27 listopada 2009 stacja MTV Polska wyemitowała pierwszy odcinek drugiego sezonu programu „52 – Nowe oblicze iluzji”. W pierwszej scenie, kręconej podczas targów motoryzacyjnych w Warszawie zobaczyliśmy legendarną, w środowisku fanów sportów motorowych, londyńską grupę Fuel Girls. Te ekstremalne dziewczyny podczas występów szokują i wprawiają w konsternację swoich widzów… tym razem role się odwróciły… na ich drodze pojawił się Dawid.

Z każdym odcinkiem program nabierał tempa. Kolejne epizody to nie tylko uliczne happeningi z wykorzystaniem precyzyjnej, kilkugodzinnej charakteryzacji , ale także szokujące i wzbudzające niezwykle skrajne emocje tricki, na których obejrzenie nie każdy mógł sobie pozwolić.

Drugi sezon zawierał jeszcze więcej intrygujących wydarzeń, happeningów, oryginalnej muzyki i wyjątkowych reakcji, a to wszystko zostanie zwieńczone zapierającym dech w piersiach, ekstremalnym finałem ostatniego odcinka, w którym Dawid ponownie zaryzykuje własnym życiem dla Waszej rozrywki.

Ostatni odcinek programu „52 – Nowe oblicze iluzji” już dziś 1 stycznia 2010 o godzinie 18.30 w MTV Polska.

Powtórka odcinku w sobotę 11:05, niedziele o 13:10, wtorek 13:20,  czwartek 20:55.

Patronat medialny nad programem objęło Antyradio.

Informacje o programie „52 – Nowe oblicze iluzji” w MTV Polska

„52 – Nowe oblicze iluzji” to program ukazujący inne spojrzenie na magię.
To czysta, spontaniczna iluzja, bez przygotowań, bez wielkich rekwizytów, świateł, sceny.
Wszystko dzieje się tu i teraz, każdy może być uczestnikiem niezwykłych wydarzeń.

Znana do tej pory w branży eventowej ze spektakularnych pokazów wykorzystujących zaawansowane techniki multimedialne grupa iluzjonistów Metamorphosis pokazuje inną stronę sztuki iluzji. To pierwszy program w Polsce pokazujący street magic.

Premierowy odcinek sezonu drugiego został wyemitowany w dniu 27 listopada 2009 o godzinie 18.30 w kanale MTV Polska. Kolejne odcinki oglądać można było w każdy piątek o godzinie 18.30.
Powtórki w każdą sobotę o godzinie 11.30 i w każdą niedzielę o godzinie 13.00.

„52 – Nowe oblicze iluzji, sezon II” – kręcony był jesienią 2009, gdy zima zaskoczyła drogowców, na dworze dość szybko się ściemniało, a padające nieprzerwanie deszcze powodowały lokalne podtopienia i obecność na chodnikach pośniegowego błota. Jak uda się twórcom „52” pokazać Polskę w jeszcze barwniejszej perspektywie niż w sezonie pierwszym kręconym w pełni lata? Pierwsze relacje z planu wskazują, że i tym razem tak będzie. Większość polskich przechodniów kojarzy już logo „52” i postać Dawida. Natychmiastowo powoduje to niezwykłą atmosferę panującą pomiędzy uczestnikami a prowadzącym. W większości przypadków ludzie sami podchodzą chcąc poczuć magię programu na własnej skórze.

Podziel się

Zobacz także:

Tags: ,

Napisz komentarz

*