Strona główna > Aktualności > MTV Polska – Trzeci odcinek programu „52″    

MTV Polska – Trzeci odcinek programu „52″

2009-12-11

Trzeci odcinek programu „52 – Nowe oblicze iluzji” w MTV Polska to półmetek drugiego sezonu, tej niezwykle magicznej produkcji.

Z każdym odcinkiem program nabiera tempa. W epizodzie drugi zobaczyliśmy nie tylko happening z wykorzystaniem precyzyjnej, kilkugodzinnej charakteryzacji , ale także szokujący i wzbudzający niezwykle skrajne emocje trick, na którego obejrzenie nie każdy mógł sobie pozwolić.

Już po zakończeniu odcinka telewidzowie o silnych nerwach mogli zobaczyć w internecie pełną, nieocenzurowaną wersję ostatniego numeru.

Trzeci odcinek programu „52 – Nowe oblicze iluzji” w piątek 11 grudnia 2009 o godzinie 18.30 w MTV Polska.

Patronat medialny nad programem objęło Antyradio.


Informacje o programie „52 – Nowe oblicze iluzji” w MTV Polska

„52 – Nowe oblicze iluzji” to program ukazujący inne spojrzenie na magię.To czysta, spontaniczna iluzja, bez przygotowań, bez wielkich rekwizytów, świateł, sceny.Wszystko dzieje się tu i teraz, każdy może być uczestnikiem niezwykłych wydarzeń. Znana do tej pory w branży eventowej ze spektakularnych pokazów wykorzystujących zaawansowane techniki multimedialne grupa iluzjonistów Metamorphosis pokazuje inną stronę sztuki iluzji. To pierwszy program w Polsce pokazujący street magic.

Premierowy odcinek sezonu drugiego został wyemitowany w dniu 27 listopada 2009 o godzinie 18.30 w kanale MTV Polska. Kolejne odcinki oglądać będzie można w każdy piątek o godzinie 18.30.

Powtórki w każdą sobotę o godzinie 11.30 i w każdą niedzielę o godzinie 13.00.

„52 – Nowe oblicze iluzji, sezon II” – kręcony był jesienią 2009, gdy zima zaskoczyła drogowców, na dworze dość szybko się ściemniało, a padające nieprzerwanie deszcze powodowały lokalne podtopienia i obecność na chodnikach pośniegowego błota. Jak uda się twórcom „52” pokazać Polskę w jeszcze barwniejszej perspektywie niż w sezonie pierwszym kręconym w pełni lata? Pierwsze relacje z planu wskazują, że i tym razem tak będzie. Większość polskich przechodniów kojarzy już logo „52” i postać Dawida. Natychmiastowo powoduje to niezwykłą atmosferę panującą pomiędzy uczestnikami a prowadzącym. W większości przypadków ludzie sami podchodzą chcąc poczuć magię programu na własnej skórze.

Źrodło: MTV Polska

Podziel się

Zobacz także:

Tags: , ,

Napisz komentarz

*