Strona główna > N > Filmowe premiery w telewizji n    

Filmowe premiery w telewizji n

2009-12-01

Telewizja nowej generacji N jako pierwsza platforma satelitarna w Polsce wprowadziło usługę wideo na żądanie VOD. Dzięki tej usłudze klient bez wychodzenia z domu może oglądać najnowsze premiery filmowe i najnowsze odcinki znanych i lubianych seriali.

W najbliższych dnia w VOD w N będziemy mogli obejrzeć takie hity jak:

Incydent (Shinjuku Incydent) – Najnowszy (wyprodukowany w 2009 roku) film z Jackiem Chanem w roli głównej. Tym razem Jackie wciela się w rolę „Steelheada” – pochodzącego z północnych Chin mechanika, specjalisty od traktorów, który w latach 90 dwudziestego wieku nielegalnie przedostaje się do Japonii by tam odszukać swoją narzeczoną, Xiu Xiu. W trakcie poszukiwań „Steelhead” poznaje najciemniejsze strony życia nielegalnego imigranta w Japonii oraz nawiązuje kontakty z jedną z najpotężniejszych i najokrutniejszych organizacji przestępczych świata – japońską Yakuzą…
Film Dostępny w Premierach VOD od 1 grudnia 2009

Zapowiedź (Knowing) – Amerykański thriller science-fiction z roku 2009.
W roku 1959 grupa uczniów z jednej z amerykańskich szkół przygotowuje „kapsułę czasu” w której, każdy z uczniów umieścić ma rysunek ze swoją wizją przyszłości. Jedna z uczennic w kapsule umieszcza kartkę z pozornie przypadkowym ciągiem liczb. W 50 lat później kapsuła zostaje otwarta a tajemnicza kartka przypadkowo trafia do rąk profesora astrofizyki Johna Coestlera (w tej roli rewelacyjny John Cage), który odkrywa że tajemniczy ciąg liczb zawiera daty i liczbę ofiar największych katastrof z ostatnich pięćdziesięciu lat. I nie tylko: na kartce zapisane są również daty trzech katastrof. Z towarzyszących im liczb wynika, że ostatnia z nich zetrze ludzkość z powierzchni ziemi…
Film w Premierach VOD dostępny od 1 grudnia 2009 roku.

Kobieta w Berlinie (Anonyma) – Berlin. Rok 1945. Armia Czerwona szturmuje Berlin. Aby przeżyć jedna z jego mieszkanek nawiązuje romans z sowieckim oficerem. Czysto komercyjny układ wkrótce przeradza się w prawdziwe uczucie.
Doskonałe zdjęcia i przejmująca muzyka autorstwa Zbigniewa Preisnera.
Film dostępny od 1 grudnia 2009 roku.

Oprócz wyżej wymienionych filmów w grudniu będziemy mogli obejrzeć w VOD takie filmy jak: Coco Chanel (Coco Before Chanel) z Audrey Tatou, Wrogowie publiczni (Public Enemies) z Christianem Bale i Johnnym Deppem w rolach głównych, najnowszą część jednego z najsłynniejszych cykli SF w dziejach kina – Star Trek, a także Anioły i Demony (Angels & Demons) – ekranizacja bestsellerowej powieści Dana Browna z Tomem Hanksem w roli nieustraszonego harvardzkiego profesora Roberta Langdona.

Źródło: N, Satkurier.pl

Podziel się

Zobacz także:

Tags: , ,

Jedna odpowiedź to “Filmowe premiery w telewizji n”

  1. adso pisze:

    Niedługo później – w sam raz przed świętami – podobną usługę dołączył do swojej oferty Cyfrowy Polsat.

Napisz komentarz

*