Strona główna > Aktualności > Telewizja Silesia patronem stajni rajdowej Inter-JAR    

Telewizja Silesia patronem stajni rajdowej Inter-JAR

2009-11-29

Rajdy samochodowe to nie tylko ostra walka na oesach, zaawansowana technika czy wspólny wysiłek zawodników i serwisantów. Rajdy, podobnie jak inne sporty samochodowe to przede wszystkim potężne narzędzie marketingowe, wykorzystywane przez firmy z różnych branż do promowania swoich produktów i usług. To właśnie dzięki wsparciu sponsorów wielu zawodników może walczyć o kolejne sekundy, punkty i tytuły. Także sukcesy załóg wystawianych przez stajnię rajdową Inter-JAR z Bielska-Białej nie byłyby możliwe bez zaangażowania marek Makita i Emal-Cer oraz wszystkich partnerów, a także firm Tedex i SUPREMIS, wspierających Pawła Hankiewicza i Agnieszkę Wierzchowską.

To właśnie sponsorom Jarosław Dąbrowski, wszyscy członkowie zespołu Inter-JAR oraz załogi dedykują tegoroczne osiągnięcia i mają nadzieję na jeszcze bardziej owocną współpracę w sezonie 2010. Jednak nawet największe sukcesy sportowe mogą pozostać niezauważone bez odpowiedniej promocji i nagłośnienia w mediach. Niestety zainteresowanie krajowych mediów rajdami samochodowymi pozostawia wiele do życzenia. Tym większe brawa należą się Telewizji Silesia, która zgodziła się zostać patronem medialnym stajni Inter-JAR.

Telewizja Silesia jest śląską telewizją regionalną, dostępną na platformach cyfrowych, w sieciach kablowych oraz poprzez anteny satelitarne. TVS to pierwsza polskojęzyczna, regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Kanał jest kierowany głównie do mieszkańców województwa śląskiego, obejmującego historyczne ziemie Górnego Śląska i Małopolski. Stałym elementem ramówki są serwisy informacyjne i programy poruszające problemy regionu i jego mieszkańców. W TVS zobaczyć można również programy promujące Śląsk, jego kulturę, historię, muzykę i tradycję.

Program jest nadawany przez 24 godziny na dobę, a tworzący go zespół liczy około 110 osób. Stacja jest dostępna także dla Polonii w USA, Kanadzie oraz w Niemczech. Telewizja Silesia to także portal internetowy TVS.pl, na łamach którego publikowane są informacje z województwa śląskiego wraz ze zdjęciami i materiałami wideo, pojawiają się też artykuły z różnych dziedzin życia. TV Silesia nadaje nie tylko telewizję, ale także dwa radia: Radio Silesia (nRadio 235) i Radio Silesia Club (nRadio 236). Obydwa radia są dostępne w nRadiu i w Internecie i nadają 24 godziny na dobę.

Stajnia rajdowa Inter-JAR i Telewizja Silesia rozpoczną współpracę od Rajdu Barbórka, kończącego sezon rajdowy 2009. Na starcie Kryterium Asów staną aż cztery załogi wystawiane przez bielski zespół. Zdobywcy trzeciego miejsca w klasyfikacji generalnej Rajdowego Pucharu Polski, Paweł Hankiewicz i Agnieszka Wierzchowska tradycyjnie będą reprezentować barwy Tedex SUPREMIS Rally Team. Wojciech Chuchała, szósty zawodnik „generalki” RPP zadebiutuje w czteronapędowym Mitsubishi Lancerze, a jego pilotem będzie Ryszard Ciupka. Przemysław Żabka i Norbert Kacprzak oraz Paweł Melon i Marcin Melon wsiądą natomiast do Peugeotów 206 RC.

1

2

3

5

6

Źródło: TVS, RallyMedia

Podziel się

Zobacz także:

Tags: ,

Napisz komentarz

*