Strona główna > Aktualności > 52 – drugi sezon najbardziej niezwykłego programu polskiej MTV    

52 – drugi sezon najbardziej niezwykłego programu polskiej MTV

2009-11-03

Rozpoczęto zdjęcia do drugiego sezonu programu „52 – Nowe oblicze iluzji”

„52 – Nowe oblicze iluzji” to program ukazujący inne spojrzenie na magię. To czysta, spontaniczna iluzja, bez przygotowań, bez wielkich rekwizytów, świateł, sceny. Wszystko dzieje się tu i teraz, każdy może być uczestnikiem niezwykłych wydarzeń.

Znana do tej pory w branży eventowej ze spektakularnych pokazów wykorzystujących zaawansowane techniki multimedialne grupa iluzjonistów Metamorphosis pokazuje drugą stronę sztuki iluzji. To pierwszy program w Polsce pokazujący street magic.

Pierwszy sezon programu „52″ składał się z ośmiu odcinków, czyli ponad 176 minut niewiarygodnych tricków, szokujących wyczynów kaskaderskich oraz powodujących burzę mózgów mentalnych iluzji.

Zainteresowanie tym rodzajem rozrywki oraz zapotrzebowanie na nowy, niespotykany dotąd w polskiej telewizji format programu, jak i wyniki oglądalności spowodowały podjęcie decyzji o kontynuacji tej serii. Drugi sezon „52” powstanie w zaledwie dwa miesiące. Premiera pierwszego odcinka planowana jest na koniec listopada. Dawid Krępski ponownie wyruszy na ulice polskich miast by zadziwiać i szokować przypadkowych przechodniów. Drugi sezon to jeszcze więcej intrygujących wydarzeń, happeningów, oryginalnej muzyki i wyjątkowych reakcji, a to wszystko zwieńczone zapierającym dech w piersiach, ekstremalnym finałem ostatniego odcinka.

Informacje o sezonie I

Odcinek premierowy sezonu I wyemitowany został w dniu 25 października 2008 roku o godzinie 20:00 na antenie MTV Polska. Nowa pozycja określona została przez twórców, jako połączenie iluzji, happeningu i performance’u.

Średnia oglądalność programu „52” w grupie wiekowej 13-29 (cab/sat) była wyższa o 76% od średniej oglądalności stacji (dane: AGB Nielsen Media Research). Każdy odcinek gromadził przed ekranami 60-ciotysięczną publiczność i powtarzany był na antenie MTV Polska aż sześciokrotnie. Wszystkie odcinki, materiały dodatkowe i sceny wycięte opublikowane na platformach internetowych uzyskały ponad 300 tysięcy odsłon.

Trailer sezonu 1

52_sezon2_norm

Źródło: MTV

Podziel się

Zobacz także:

Tags:

Napisz komentarz

*