Strona główna > Aktualności > Crime & Investigation niedługo w Polsce    

Crime & Investigation niedługo w Polsce

2009-10-28

Nowy kanał o kryminalistyce Crime & Investigation do końca roku powinien pojawić się w ofertach polskich operatorów. Do końca lutego 2010 kanał ma posiadać w pełni polską ścieżkę językową, w tej chwili nadawany jest częściowo po polsku. Paneuropejska wersja stacji już jest oferowana operatorom w naszym kraju, ale na razie tylko w połowie nadawana jest po polsku.

Crime & Investigation należy do AETN International, a w Polsce za dystrybucję kanału odpowiada spółka Chello Central Europe. W ramówce stacji znajdują się rekonstrukcje zbrodni i śledztw. – Pokazywane są one przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technik komputerowych, w tym techniki 3D – opowiada nam Marek Cybulski, country manager w Chello Central Europe w Polsce. W kanale zobaczyć można także programy analizujące społeczne przyczyny i konsekwencje przestępstw.

Rozmowy na temat włączenia stacji do oferty sieci kablowych i platform cyfrowych trwają już od kilku miesięcy. – Niewykluczone, że już pod koniec grudnia kanał się pojawi u pierwszych operatorów – mówi nam Cybulski.

Crime & Investigation oglądać można obecnie m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Turcji czy Australii.

W Polsce Chello Central Europe odpowiada także za dystrybucję dwóch innych kanałów AETN International. Są to stacje The History Channel i The History Channel HD, dostępne m.in. w sieciach UPC Polska i Aster.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Podziel się

Zobacz także:

Napisz komentarz

*