Strona główna > Cyfra+ > Cyfra+: 11 miesięcy za 50 % i HD przez rok za darmo    

Cyfra+: 11 miesięcy za 50 % i HD przez rok za darmo

2009-10-23

Cyfra+ od listopada zamierza wprowadzić nowe promocje. Z informacji do których dotarła redakcja DVBnews.pl wynika, że Cyfra+ wprowadzi już 2 listopada br. Świąteczną Promocję w ramach, której abonenci będą mogli oglądać wszystkie kanały nawet przez 11 miesięcy 50 proc. taniej. Abonent będzie mógł podpisać umowy na 13, 18, 24 miesięcy, opcja HD będzie za darmo przez cały okres trwania umowy. Standardowo kanały HD są dodatkowo płatne i cena takiego pakietu wynosiła 16,9 zł za miesiąc. W skład pakietu HD wchodzą następujące kanały: National Geographic HD, Animal Planet HD, Eurosport HD, Eurosport Hd 2, MTVN HD. Dodatkowo opcje premium można już włączyć od pakietu powitalnego. Wcześniej można było to zrobić dopiero od pakietu podstawowego.

Przy umowie na 13 miesięcy abonent dostanie wszystkie kanały z wybranego przez siebie pakietu przez 9 miesięcy za pół ceny, a Canal+, HBO oraz HBO Digital dostanie za darmo na 4 miesiące.

W umowie na 18 miesięcy abonent będzie płacił za wybrany pakiet połowę ceny przez 11 miesięcy. Kanały Canal+ będzie mógł oglądać za darmo przez 9 miesięcy, a HBO i Cinemax przez 5 miesięcy, na taki sam okres będzie mógł dostać opcję HBO Digital.

A w umie na 24 miesięcy, oprócz możliwości darmowego oglądania kanałów HD przez cały okres trwania umowy, płacenie również przez 11 miesięcy jedynie 50 proc. ceny wybranego pakietu. Opcję Canal+ abonent będzie mógł dostać za pół ceny przez całe dwa lata, a HBO i Cinemax przez 6 miesięcy gratis, tak samo ma się sprawa z HBO Digital.

Źródło: dvbnews.pl

Podziel się

Zobacz także:

Napisz komentarz

*